Zdobądź wiedzę w KetoKADEMII – Fundacji Start-Sport

Do zespołu edukacyjnego KetoKADEMIA zaprosiliśmy ludzi ze świata nauki, sportu, żywienia oraz praktyków, których wiedza i doświadczenie w sposób znaczny przyczyni się do propagowania świadomości społecznej w zakresie potencjału płynącego z sposobu żywienia opartego o dietę ketogeniczną.

Nauka, wiedza, doświadczenie …

dr hab. Ewa Kłodzińska, prof. nadzw IS -PIB

Doktor Ewa jest profesor nadzwyczajną, biegłą sądową w zakresie chemii, kierowniczką Zakładu Chemii Analitycznej i Analiz Instrumentalnych w Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy

Zakład, którym kieruje prowadzi współpracę naukową z m.in. placówkami takimi jak:

– Katedra Chemii Analitycznej, Wydział Chemii Politechniki Gdańskiej;
– Zakład Fizjologii Eksperymentalnej i Patofizjologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie;
– Zakład Chemii Analitycznej, Pracownia Chemii Sądowej, Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie;
– Katedra Farmakodynamiki i Farmakologii Molekularnej, Wydział Farmacji Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Oddychamy funkcjonalnie …

Patrick McKeown

Patrick McKeown światowy autorytet w zagadnieniu funkcjonalnego oddychanie w przewadze tlenowej – Oxygen Advantage. Patrick jest Liderem Międzynarodowej Kliniki Butejki, autorem wielu udanych książek o oddychaniu oraz twórcą programu Oxygen Advantage

Czysta wiedza z praktyki …

Peter Lakatos

Peter pochodzi z Węgier, jest Mistrzem StrongFirstOxygen Advantage, Instruktorem Ekspertów Krav-Maga, twórcą Ground Force Method. Jest doradcą ds. siły i kondycji dla wielu sportowców odnoszących sukcesy na Węgrzech w judo, MMA i BJJ. Posiada czarny pas w brazylijskim Jiu Jitsu pod okiem Mihaly Sztraki z szanowanego zespołu Carlson Gracie.

Wiedza, inteligencja, doświadczenie …

Przemysław Bulski

Specjalista w diecie KETO, IF i rozsądnym odżywieniu organizmu. Naturoterapeuta, trener mentalny – sportowy, szkoleniowiec w segmencie zarządzania zespołem, sprzedażą itp.

Sprawność, siła, pewność siebie …

Dariusz Waluś

Dariusz, jako Lider i Szef Wyszkolenia Centrum Kettlebell Polska, Team Leader StrongFirst Polska, autor metody i Szef Wyszkolenia Full Contact Fight Krav-Maga oraz Specjalista KAATSU Trening, zadba o jakość wiedzy w segmencie KetoSPORT.

Zimnolubni są wśród nas ..

Maciej Szyszka

Maciej, ceni sobie holistyczne podejście do treningu, jest dyplomowanym instruktorem samoobrony, szkolił się z zakresu dietetyki. Praktykuje technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyko, Tulku Lobsang techniki medytacyjne oraz ogólnie pojętej zasady motoryki Ido Portal. Maciej kocha zimno i wie o nim dużo a może nawet wszystko a na pewno tyle, by zdobywać zimą szczyty górskie bez ubrania …

Setki szkoleń, tysiące konsultacji …

Karol Wyszomirski

Karol ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness (B. Pakulski, J. Bennett, K. Hanson – Tampa, Floryda, USA), (M. Coles, M. Goulden, T. Purvis – Londyn, UK), (R. Mawer, V. Del Monte – Toronto, Kanada).

Jest autorem pierwszej w Polsce książki o biohackingu oraz licznych artykułów na temat optymalizacji zdrowia i ciała, które można znaleźć w wielu renomowanych portalach internetowych. Również, z tego zakresu pisze kolejne książki, konsultuje oraz prowadzi autorskie szkolenia.

Więcej ..

Tu nie ma przypadków, wszystko jest dobrze kalkulowane jak w keto diecie …

Łączą i kalkulują doskonale …

Maciej Rybicki

Maciej, jest pomysłodawcą, organizatorem i opiekunem projektu KetoKADEMIA. Na stanowisku Prezesa Fundacji Start-Sport, kreuje, komunikuje, asystuje …

Maciej Zawieja

Maciej, jako Członek Zarządu Fundacji Start-Sport dba o to by wszytko co powiedziane zostało sumiennie zrealizowane …

X
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook